Sztafeta młodziczek 4x100 m, w skład której wchodzą trzy uczennice naszej Szkoły, na Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce odbywających się w Białej Podlaskiej zdobyła bezapelacyjnie złoty medal. Dominika Małkowska, Natalia Wesołowska i Martyna Mierzejewska wpisały się tym wyczynem w annały historii Szkoły, ale też historii lekkiej atletyki w naszym mieście. Ciężka, kilkuletnia, codzienna praca w połączeniu z talentem dziewczyn dała taki wspaniały sukces.

Dziękujemy im za trud i wysiłek jaki wkładają podczas startów, treningów i obozów.

Wielkie gratulacje dla nich, ich rodziców i wychowawców.

Życzymy im dalszych sukcesów, także już na arenie miedzynarodowej,  bo uzyskany wynik, 49,77 jest liczącym się w Europie w ich kategorii wiekowej.

Niech sukcesom sportowym towarzyszą też sukcesy szkolne i życiowe.

Powodzenia Dziewczyny!!!